2014-10-22

Firebird 3 wkrótce dostępny

Wersja Firebird 3.0 będzie wkrótce dostępna. Aktualnie dostępna jest pierwsza wersja beta, a programiści pracują nad drugą wersją Beta. Intencją twórców jest udostępnienie finalnej wersji Firebird 3 na początku 2015. roku.

Jak zagwarantować, że Firebird 3 będzie stabilny i niezawodny? Jak doprowadzić do tego jak najwcześniej? Odpowiedzią na te pytania jest intensywne testowanie wersji beta, wspierane przez społeczność użytkowników.

Aby wspomóc Firebird 3 oraz testowanie wersji beta przez społeczność, powstałą witryna internetowa promocji Firebird 3 (www.firebird3.com). Składa się ona z trzech części:
  1. Pakietów dystrybucyjnych Firebird 3 oraz dokumentacji, ze zwróceniem szczególnej uwagi na nowe cechy Firebird 3, wskazówki konfiguracyjne, testowanie wydajności oraz — oczywiście — testowanie wersji beta.
  2. Banery promujące Firebird 3. Aby promować Firebird 3, umieść baner na swojej stronie internetowej lub blogu — tak, aby przekierowywał do witryny www.firebird3.com.
  3. Aktywności społecznościowej: rozpoczynając od prostych wiadomości i „polubień”, a także konkursów i nagród. Dołącz do Firebird w Facebook, Firebird w LinkedIn, Firebird w Google Plus. Wspieraj tę akcję!
Firebird 3 ma szansę być najlepszą wersją Firebird, jaka kiedykolwiek powstała. Użytkownicy Firebird mogą spodziewać się wielu interesujących materiałów promujących go.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz